3,431 بازدید

همايش ملي نقش امر به معروف و نهي از منكر در سلامت اداري

همايش ملي نقش امر به معروف و نهي از منكر در سلامت اداري به همت مركز آموزش و پژوهش امام خميني(ره) و با همكاري ستاد احياي امر به معروف و نهي از منكر، 21 آبان امسال در سالن همايش‌هاي غدير كميته امداد برگزار مي شود.

مهمترين اهداف برگزاري همايش ملي نقش امر به معروف و نهي از منكر در سلامت اداري، توسعه و ترويج فرهنگ احيا، تبيين نقش، كاركرد و تاثير امر به معروف و نهي از منكر و راهكارهاي اشاعه اين فريضه در دستگاه‌هاي اجرايي است.

همايش ملي نقش امر به معروف و نهي از منكر در سلامت اداري در 16 محور برگزار مي شود كه برخي از آنها عبارتند از اهميت و ضروت امر به معروف و نهي از منكر در سلامت جامعه و انسان‌ها، فلسفه وجوب امر به معروف  نهي از منكر در جامعه امروز، آثار و نتايج امر به معروف و نهي از منكر در رفتار سازماني، روش‌ها و راهكارهاي آموزش اثر بخش امر به معروف و نهي از منكر، مصادق معروف‌ها و منكرهاي سازماني، شاخص‌هاي سلامت اداري بر مبناي امر به معروف و نهي از منكر، ويژگي آمران به معروف و ناهيان از منكر، جامعه شناسي و روانشناسي مخاطبين امر به معروف و نهي از منكر، روش‌ها و راكارهاي نوين احيا و اجراي اين فريضه در دستگاه هاي اجرايي و امر به معروف و نهي از منكر در سيره ائمه معصومين(ع) و انديشه هاي ديني.

نقش فناوري اطلاعات و ارتباطات در ترويج و توسعه امر به معروف و نهي از منكر، نقش و جايگاه پژوهش در ترويج و توسعه امر به معروف و نهي از منكر و  نقش و جايگاه پژوهش در ترويج و توسعه امر به معروف و نهي از منكر و نقش و جايگاه هنر در اشاعه امر به معروف و نهي از منكر از ديگر محورهاي اين همايش است.

همكاران علاقه مند مي توانند مقالات علمي و پژوهشي خود را بر اساس محورهاي همايش تهيه و حداكثر تا 31 شهريور به دبيرخانه همايش و يا پست الكترونيكي hamayesh_emdad@yahoo.com  ارسال كنند.

دبيرخانه همايش به نشاني ابتداي جاده لشگرك، سوهانك، مجتمع اداري فرهنگي ولايت، مركز آموزش و پژوهش كميته امداد امام خميني(ره) با تلفن 23902438 و نمابر 22481758 آماده دريافت مقالات علاقه مندان است.

مقالات ارسالي علاقه‌مندان با مشخصات زير تهيه شود:
–    چهارچوب مقالات با ترتيب شامل: عنوان مقاله، چكيده فارسي، مقدمه، بيان مسئله و مباني و چهارچوب نظري، اهداف، فرضيه ها، تعريف مفاهيم يا متغيرها، روش‌شناسي پژوهش، تنايج و يافته‌ها، تنيجه‌گيري، راهكارها و راهبردها، منابع و پيوست است.

–    چكيده شامل: طرح مسئله و اهداف اصلي پژوهش، روش‌شناسي، يافته‌ها،‌تنايج و كليد واژه ها حداكثر 250 است.

–    مقاله ارسالي بايد بين 15 تا 24 صفحه  A4و هر صفحه 18 سطر به صورت تايپ با نرم افزار WORD 2007 و با فونت  B nazanin 14 باشد.

–    اهتمام به استفاده از واژه هاي فارسي به جاي واژه هاي بيگانه در و ترجمه واژه هاي بيگانه در پانوشت

–   حركت گذاري صحيح آيات و روايات

–    ارسال چكيده و اصل مقاله با دو فرمت word و pdf از طريق پست الكترونيكي hamayesh_emdad@yahoo.com

–    مستند سازي داخلي متن و بخش منابع مبتني بر شيوه APA

–    اولويت انتخاب با مقالاتي است كه بيان كننده آخرين دستاوردها، نتايج و تجارب ناشي از طرح‌هاي مطالعاتي و پژوهشي در زمينه محورهاي همايش باشد.

–    در ارائه مقاله بر كاربردي بودن، ارتباط محتوايي با محورهاي همايش، ارائه راه‌حل‌ها و پيشنهادات مشخص و مبتني بر نتيجه‌گيري بر آمده از مقاله تاكيد شود.

–    مقاله ارسالي قبلا در جايي چاپ و منتشر نشده باشد، صمنا مسووليت صحت و اعبار مقاله به عهده نويسنده است.

–    آدرس و مشخصات ارائه دهندگان مقالات بايد به صورت كامل در صفحه جداگانه تنظيم و به همراه مقالات ارسال شود.(نام و نام خانوادگي، عنوان رتبه دانشگاهي، سوابق تحصيلي و علمي، نشاني محل كار، تلفن ثابت و همراه، نمابر و پست الكترونيك)

–    مقالات دريافتي عودت نخواهد شد.

–    به مقالات برگزيده هدايايي به رسم يابود اهدا خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید


طراحی سایت
You might also likeclose

وبلاگ سازمان پزشکی قانونی کشور

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟

نام‌نویسی برای این سایت

به وبلاگ داخلی سازمان پزشکی قانونی کشور خوش آمديد.

از طریق فرم‌های روبه‌رو می‌توانید در وبلاگ عضو شوید، و یا اگر پیش‌تر عضو شده بودید، وارد وبلاگ شوید.