3,711 بازدید

همایش ملی نقش امر به معروف و نهی از منکر در سلامت اداری

همایش ملی نقش امر به معروف و نهی از منکر در سلامت اداری به همت مرکز آموزش و پژوهش امام خمینی(ره) و با همکاری ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر، ۲۱ آبان امسال در سالن همایش‌های غدیر کمیته امداد برگزار می شود.

مهمترین اهداف برگزاری همایش ملی نقش امر به معروف و نهی از منکر در سلامت اداری، توسعه و ترویج فرهنگ احیا، تبیین نقش، کارکرد و تاثیر امر به معروف و نهی از منکر و راهکارهای اشاعه این فریضه در دستگاه‌های اجرایی است.

همایش ملی نقش امر به معروف و نهی از منکر در سلامت اداری در ۱۶ محور برگزار می شود که برخی از آنها عبارتند از اهمیت و ضروت امر به معروف و نهی از منکر در سلامت جامعه و انسان‌ها، فلسفه وجوب امر به معروف  نهی از منکر در جامعه امروز، آثار و نتایج امر به معروف و نهی از منکر در رفتار سازمانی، روش‌ها و راهکارهای آموزش اثر بخش امر به معروف و نهی از منکر، مصادق معروف‌ها و منکرهای سازمانی، شاخص‌های سلامت اداری بر مبنای امر به معروف و نهی از منکر، ویژگی آمران به معروف و ناهیان از منکر، جامعه شناسی و روانشناسی مخاطبین امر به معروف و نهی از منکر، روش‌ها و راکارهای نوین احیا و اجرای این فریضه در دستگاه های اجرایی و امر به معروف و نهی از منکر در سیره ائمه معصومین(ع) و اندیشه های دینی.

نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در ترویج و توسعه امر به معروف و نهی از منکر، نقش و جایگاه پژوهش در ترویج و توسعه امر به معروف و نهی از منکر و  نقش و جایگاه پژوهش در ترویج و توسعه امر به معروف و نهی از منکر و نقش و جایگاه هنر در اشاعه امر به معروف و نهی از منکر از دیگر محورهای این همایش است.

همکاران علاقه مند می توانند مقالات علمی و پژوهشی خود را بر اساس محورهای همایش تهیه و حداکثر تا ۳۱ شهریور به دبیرخانه همایش و یا پست الکترونیکی hamayesh_emdad@yahoo.com  ارسال کنند.

دبیرخانه همایش به نشانی ابتدای جاده لشگرک، سوهانک، مجتمع اداری فرهنگی ولایت، مرکز آموزش و پژوهش کمیته امداد امام خمینی(ره) با تلفن ۲۳۹۰۲۴۳۸ و نمابر ۲۲۴۸۱۷۵۸ آماده دریافت مقالات علاقه مندان است.

مقالات ارسالی علاقه‌مندان با مشخصات زیر تهیه شود:
–    چهارچوب مقالات با ترتیب شامل: عنوان مقاله، چکیده فارسی، مقدمه، بیان مسئله و مبانی و چهارچوب نظری، اهداف، فرضیه ها، تعریف مفاهیم یا متغیرها، روش‌شناسی پژوهش، تنایج و یافته‌ها، تنیجه‌گیری، راهکارها و راهبردها، منابع و پیوست است.

–    چکیده شامل: طرح مسئله و اهداف اصلی پژوهش، روش‌شناسی، یافته‌ها،‌تنایج و کلید واژه ها حداکثر ۲۵۰ است.

–    مقاله ارسالی باید بین ۱۵ تا ۲۴ صفحه  A4و هر صفحه ۱۸ سطر به صورت تایپ با نرم افزار WORD 2007 و با فونت  B nazanin 14 باشد.

–    اهتمام به استفاده از واژه های فارسی به جای واژه های بیگانه در و ترجمه واژه های بیگانه در پانوشت

–   حرکت گذاری صحیح آیات و روایات

–    ارسال چکیده و اصل مقاله با دو فرمت word و pdf از طریق پست الکترونیکی hamayesh_emdad@yahoo.com

–    مستند سازی داخلی متن و بخش منابع مبتنی بر شیوه APA

–    اولویت انتخاب با مقالاتی است که بیان کننده آخرین دستاوردها، نتایج و تجارب ناشی از طرح‌های مطالعاتی و پژوهشی در زمینه محورهای همایش باشد.

–    در ارائه مقاله بر کاربردی بودن، ارتباط محتوایی با محورهای همایش، ارائه راه‌حل‌ها و پیشنهادات مشخص و مبتنی بر نتیجه‌گیری بر آمده از مقاله تاکید شود.

–    مقاله ارسالی قبلا در جایی چاپ و منتشر نشده باشد، صمنا مسوولیت صحت و اعبار مقاله به عهده نویسنده است.

–    آدرس و مشخصات ارائه دهندگان مقالات باید به صورت کامل در صفحه جداگانه تنظیم و به همراه مقالات ارسال شود.(نام و نام خانوادگی، عنوان رتبه دانشگاهی، سوابق تحصیلی و علمی، نشانی محل کار، تلفن ثابت و همراه، نمابر و پست الکترونیک)

–    مقالات دریافتی عودت نخواهد شد.

–    به مقالات برگزیده هدایایی به رسم یابود اهدا خواهد شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید


طراحی سایت
You might also likeclose

وبلاگ سازمان پزشکی قانونی کشور

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟

نام‌نویسی برای این سایت

به وبلاگ داخلی سازمان پزشکی قانونی کشور خوش آمديد.

از طریق فرم‌های روبه‌رو می‌توانید در وبلاگ عضو شوید، و یا اگر پیش‌تر عضو شده بودید، وارد وبلاگ شوید.